widget.job-description.alt

Kierowca C+E kontener morski, poniedziałek - piątek, krajówka, nocki w aucie.

Kąty Wrocławskie
08 maja 2024
Opis stanowiska

Poszukujemy kierowcy z kategorią C+E do jazdy po kraju z kontenerem morskim. Przewidziana praca jest od poniedziałku do piątku z nockami w aucie. Oczywiście może wystąpić taka sytuacja, że pauza będzie na bazie w Kątach Wrocławskich.

Wymagania

  • Prawo jazdy: C+E i kartę kierowcy
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Podstawowy kurs ADR (możliwość zrobienia kursu po zatrudnieniu)
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Uczciwość, rzetelność i zaangażowanie
  • Przestrzeganie norm czasu pracy wynikających z rozporządzenia 561 oraz Ustawy o Czasie Pracy Kierowcy

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole pracowników grupy Schavemaker
  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
  • Nowoczesną flotę, komfortowe pojazdy marki SCANIA i VOLVO
  • Profesjonalne zaplecze – warsztat, serwis opon, myjnie, stacje paliw i wsparcie techniczne, odzież oraz wyposażenie ochronne
  • Bazę transportową ze strzeżonym parkingiem dla prywatnych pojazdów naszych kierowców Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + diety + dodatki
  • Wsparcie dyspozytorów na każdym etapie realizacji zadań
  • Praktyczny trening i wsparcie trenera jazdy
  • Pracę wśród życzliwych ludzi i partnerskie traktowanie

Tracker image