widget.job-description.alt

Mechanik samochodów ciężarowych i naczep

Beverwijk
09 maja 2024
Opis stanowiska
  • Miejsce pracy: Beverwijk/ Holandia
  • praca w warsztacie na terenie bazy transportowej
  • podstawowe naprawy samochodów i naczep takie jak:
    • naprawa układów hamulcowych i pneumatycznych
    • wymiana filtrów i oleju, spawanie/cięcie)
  • utrzymywanie porządku na terenie warsztatu
  • odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania
Wymagania
  • doświadczenie w mechanice pojazdów ciężarowych
  • udokumentowane w cv doświadczenie na ww stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • prawo jazdy kategorii B, własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • mile widziane wykształcenie techniczne
Oferujemy
  • pracę na pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • interesujące wyzwania zawodowe,
  • możliwy bezpłatny transport
  • zakwaterowanie
  • wsparcie przy wdrażaniu do pracy i realizacji zadań
  • niezbędne szkolenia (platforma e-learningowa)
  • pracę zespołową w przyjaznej atmosferze

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Tracker image